Os 4324 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 12:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 11:53
Bratislava hlavná stanica 12:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 11:53
Orechová Potôň 12:01
Lehnice 12:09
Kvetoslavov 12:19
Nové Košariská 12:30
Podunajské Biskupice 12:37
Podunajské Biskupice 12:37
Bratislava-Nové Mesto 12:47
Bratislava hlavná stanica 12:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).