Os 4324 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 12:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 11:50
Bratislava hlavná stanica 12:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 11:50
Orechová Potôň 11:58
Lehnice 12:06
Kvetoslavov 12:17
Nové Košariská 12:29
Podunajské Biskupice 12:34
Podunajské Biskupice 12:35
Bratislava-Nové Mesto 12:45
Bratislava hlavná stanica 12:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).