Os 4323 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 15:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:05
Komárno 15:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:05
Bratislava-Nové Mesto 13:13
Podunajské Biskupice 13:22
Podunajské Biskupice 13:22
Nové Košariská 13:29
Kvetoslavov 13:41
Lehnice 13:50
Orechová Potôň 13:59
Dunajská Streda 14:07
Dunajská Streda 14:20
Dolný Štál 14:35
Veľký Meder 14:48
Zemianska Olča 15:03
Zlatná na Ostrove 15:14
Komárno 15:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).