Os 4323 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 15:31
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 15:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:05
Komárno 15:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:05
Bratislava-Nové Mesto 13:13
Bratislava-Nové Mesto 13:13
Odbočka Letisko 13:17
Podunajské Biskupice 13:22
Podunajské Biskupice 13:22
Nové Košariská 13:30
Kvetoslavov 13:44
Lehnice 13:54
Orechová Potôň 14:02
Dunajská Streda 14:09
Dunajská Streda 14:19
Dolný Štál 14:36
Veľký Meder 14:49
Zemianska Olča 15:03
Zlatná na Ostrove 15:16
Komárno 15:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).