Os 4322 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 09:42
Bratislava hlavná stanica 11:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 09:42
Zlatná na Ostrove 10:00
Zemianska Olča 10:12
Veľký Meder 10:21
Dolný Štál 10:34
Dunajská Streda 10:50
Orechová Potôň 10:58
Lehnice 11:06
Kvetoslavov 11:17
Nové Košariská 11:29
Podunajské Biskupice 11:34
Podunajské Biskupice 11:35
Bratislava-Nové Mesto 11:45
Bratislava hlavná stanica 11:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).