Os 4321 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 14:17
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 14:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:05
Komárno 14:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:05
Bratislava-Nové Mesto 12:13
Odbočka Letisko 12:17
Podunajské Biskupice 12:22
Podunajské Biskupice 12:22
Nové Košariská 12:29
Kvetoslavov 12:41
Lehnice 12:50
Orechová Potôň 12:59
Dunajská Streda 13:11
Dolný Štál 13:25
Veľký Meder 13:38
Zemianska Olča 13:47
Zlatná na Ostrove 13:58
Komárno 14:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).