Os 4320 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 09:50
Bratislava hlavná stanica 10:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 09:50
Orechová Potôň 09:58
Lehnice 10:06
Kvetoslavov 10:17
Nové Košariská 10:29
Podunajské Biskupice 10:34
Podunajské Biskupice 10:35
Bratislava-Nové Mesto 10:45
Bratislava hlavná stanica 10:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).