Os 4320 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:14
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 09:53
Bratislava hlavná stanica 10:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 09:53
Orechová Potôň 10:02
Lehnice 10:10
Kvetoslavov 10:20
Nové Košariská 10:30
Podunajské Biskupice 10:37
Podunajské Biskupice 10:37
Bratislava-Nové Mesto 10:46
Bratislava-Nové Mesto 10:47
Bratislava hlavná stanica 10:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).