Os 4319 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 12:09
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:05
Dunajská Streda 12:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:05
Bratislava-Nové Mesto 11:13
Podunajské Biskupice 11:22
Podunajské Biskupice 11:22
Nové Košariská 11:29
Kvetoslavov 11:41
Lehnice 11:50
Orechová Potôň 11:59
Dunajská Streda 12:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).