Os 4318 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:06
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 07:42
Bratislava hlavná stanica 09:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 07:42
Zlatná na Ostrove 08:00
Zemianska Olča 08:12
Veľký Meder 08:21
Dolný Štál 08:34
Dunajská Streda 08:50
Orechová Potôň 08:58
Lehnice 09:06
Kvetoslavov 09:17
Nové Košariská 09:29
Podunajské Biskupice 09:34
Podunajské Biskupice 09:35
Bratislava-Nové Mesto 09:45
Bratislava hlavná stanica 09:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).