Os 4317 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 12:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:05
Komárno 12:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:05
Bratislava-Nové Mesto 10:13
Odbočka Letisko 10:17
Podunajské Biskupice 10:22
Podunajské Biskupice 10:22
Nové Košariská 10:29
Kvetoslavov 10:41
Lehnice 10:50
Orechová Potôň 10:59
Dunajská Streda 11:11
Dolný Štál 11:25
Veľký Meder 11:38
Zemianska Olča 11:47
Zlatná na Ostrove 11:58
Komárno 12:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).