Os 4316 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:26
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 09:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 08:13
Bratislava hlavná stanica 09:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 08:13
Orechová Potôň 08:21
Lehnice 08:29
Kvetoslavov 08:39
Nové Košariská 08:50
Podunajské Biskupice 08:57
Bratislava-Nové Mesto 09:13
Bratislava hlavná stanica 09:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).