Os 4315 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 10:22
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:05
Dunajská Streda 10:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:05
Bratislava-Nové Mesto 09:13
Podunajské Biskupice 09:22
Podunajské Biskupice 09:22
Nové Košariská 09:29
Kvetoslavov 09:41
Lehnice 09:50
Orechová Potôň 09:59
Dunajská Streda 10:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).