Os 4314 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:58
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 07:50
Bratislava hlavná stanica 08:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 07:50
Orechová Potôň 07:58
Lehnice 08:06
Kvetoslavov 08:20
Kvetoslavov 08:20
Nové Košariská 08:31
Podunajské Biskupice 08:37
Podunajské Biskupice 08:38
Bratislava-Nové Mesto 08:48
Bratislava hlavná stanica 08:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).