Os 4313 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 10:57
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 10:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:05
Komárno 10:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:05
Bratislava-Nové Mesto 08:12
Bratislava-Nové Mesto 08:27
Odbočka Letisko 08:31
Podunajské Biskupice 08:41
Nové Košariská 08:50
Kvetoslavov 09:01
Lehnice 09:11
Orechová Potôň 09:19
Dunajská Streda 09:34
Dolný Štál 09:47
Veľký Meder 09:59
Zemianska Olča 10:13
Zlatná na Ostrove 10:25
Komárno 10:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).