Os 4313 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 10:39
Meškanie 27 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 10:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:05
Komárno 10:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:05
Bratislava-Nové Mesto 08:13
Odbočka Letisko 08:17
Podunajské Biskupice 08:25
Podunajské Biskupice 08:25
Nové Košariská 08:31
Kvetoslavov 08:42
Lehnice 08:51
Orechová Potôň 08:59
Dunajská Streda 09:11
Dolný Štál 09:25
Veľký Meder 09:38
Zemianska Olča 09:47
Zlatná na Ostrove 09:58
Komárno 10:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).