Os 4312 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:22
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 07:15
Bratislava hlavná stanica 08:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 07:15
Dunajská Streda 07:15
Orechová Potôň 07:23
Lehnice 07:30
Kvetoslavov 07:42
Nové Košariská 07:52
Podunajské Biskupice 07:58
Podunajské Biskupice 07:58
Bratislava-Nové Mesto 08:13
Bratislava hlavná stanica 08:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).