Os 4309 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 09:30
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 09:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:05
Komárno 09:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:05
Bratislava-Nové Mesto 07:13
Odbočka Letisko 07:17
Podunajské Biskupice 07:25
Nové Košariská 07:33
Kvetoslavov 07:45
Kvetoslavov 07:45
Lehnice 07:56
Orechová Potôň 08:04
Dunajská Streda 08:11
Dunajská Streda 08:26
Dolný Štál 08:40
Veľký Meder 08:53
Zemianska Olča 09:03
Zlatná na Ostrove 09:15
Komárno 09:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).