Os 4309 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 09:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 07:05
Komárno 09:22

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 07:05
Bratislava-Nové Mesto 07:13
Podunajské Biskupice 07:25
Podunajské Biskupice 07:25
Nové Košariská 07:31
Kvetoslavov 07:42
Lehnice 07:51
Orechová Potôň 07:59
Dunajská Streda 08:07
Dunajská Streda 08:20
Dolný Štál 08:35
Veľký Meder 08:48
Zemianska Olča 08:57
Zlatná na Ostrove 09:08
Komárno 09:22

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).