Os 4308 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:23
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.03.2021 o 07:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 06:20
Bratislava hlavná stanica 07:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 06:20
Orechová Potôň 06:27
Lehnice 06:35
Kvetoslavov 06:45
Nové Košariská 06:56
Podunajské Biskupice 07:02
Bratislava-Nové Mesto 07:13
Bratislava hlavná stanica 07:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).