Os 4306 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:45
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 04:29
Bratislava hlavná stanica 06:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 04:29
Zlatná na Ostrove 04:44
Zemianska Olča 04:56
Veľký Meder 05:07
Dolný Štál 05:19
Dunajská Streda 05:39
Orechová Potôň 05:47
Lehnice 05:55
Kvetoslavov 06:06
Nové Košariská 06:17
Podunajské Biskupice 06:22
Podunajské Biskupice 06:23
Bratislava-Nové Mesto 06:34
Bratislava hlavná stanica 06:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).