Os 4304 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 06:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 05:20
Bratislava hlavná stanica 06:24

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 05:20
Orechová Potôň 05:28
Lehnice 05:35
Kvetoslavov 05:45
Nové Košariská 05:56
Podunajské Biskupice 06:02
Podunajské Biskupice 06:02
Bratislava-Nové Mesto 06:17
Bratislava hlavná stanica 06:24

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).