Os 4303 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 07:36
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:03
Komárno 07:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:03
Bratislava-Nové Mesto 05:11
Odbočka Letisko 05:15
Podunajské Biskupice 05:25
Podunajské Biskupice 05:25
Nové Košariská 05:34
Kvetoslavov 05:45
Lehnice 05:55
Orechová Potôň 06:02
Dunajská Streda 06:24
Dolný Štál 06:39
Veľký Meder 06:56
Zemianska Olča 07:08
Zlatná na Ostrove 07:19
Komárno 07:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).