Os 4300 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 04:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 03:58
Bratislava hlavná stanica 04:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 03:58
Orechová Potôň 04:06
Lehnice 04:14
Kvetoslavov 04:24
Nové Košariská 04:35
Podunajské Biskupice 04:40
Podunajské Biskupice 04:41
Bratislava-Nové Mesto 04:51
Bratislava hlavná stanica 04:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).