Os 3966 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 15:08
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 06.05.2021 o 15:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 12:32
Čadca 15:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 12:39
Liptovská Teplá 12:55
Ružomberok 13:06
Ľubochňa 13:22
Kraľovany 13:31
Turany 13:51
Vrútky nákladná stanica 13:58
Vrútky 14:03
Varín 14:17
Žilina 14:32
Kysucké Nové Mesto 14:45
Krásno nad Kysucou 14:55
Krásno nad Kysucou 14:56
Čadca 15:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).