Os 3930 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca
Vlak prišiel do stanice o 19:22
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 19:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 16:58
Čadca 19:25

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 16:58
Výhybňa Paludza 17:02
Liptovská Teplá 17:13
Ružomberok 17:22
Ľubochňa 17:37
Kraľovany 17:46
Turany 17:56
Vrútky nákladná stanica 18:03
Vrútky 18:08
Varín 18:22
Odbočka Váh 18:26
Žilina 18:47
Žilina 18:47
Kysucké Nové Mesto 19:00
Krásno nad Kysucou 19:11
Čadca 19:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).