Os 3833 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 21:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 21:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 19:39
Galanta 21:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 19:39
Bratislava predmestie 19:43
Bratislava-Rača 19:49
Pezinok 20:01
Šenkvice 20:08
Cífer 20:18
Trnava 20:48
Trnava 20:48
Sereď 21:03
Gáň 21:09
Galanta 21:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).