Os 3831 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 20:04
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2020 o 20:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 18:39
Galanta 19:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 18:39
Bratislava predmestie 18:43
Bratislava-Rača 18:49
Pezinok 19:01
Šenkvice 19:08
Cífer 19:18
Trnava 19:28
Sereď 19:43
Gáň 19:49
Galanta 19:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).