Os 3830 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 19:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 19:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 18:39
Bratislava-Nové Mesto 20:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 18:39
Gáň 18:45
Sereď 18:51
Trnava 19:05
Cífer 19:33
Šenkvice 19:43
Pezinok 19:49
Bratislava-Rača 20:02
Bratislava predmestie 20:08
Bratislava-Nové Mesto 20:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).