Os 3829 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 18:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.11.2020 o 19:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 17:39
Galanta 18:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 17:39
Bratislava predmestie 17:43
Bratislava-Rača 17:49
Pezinok 18:00
Šenkvice 18:06
Cífer 18:13
Trnava 18:28
Trnava 18:28
Sereď 18:43
Gáň 18:49
Galanta 18:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).