Os 3828 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 19:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 19:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 17:35
Bratislava-Nové Mesto 19:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 17:35
Gáň 17:41
Sereď 17:47
Trnava 18:02
Trnava nákladná stanica 18:26
Cífer 18:33
Šenkvice 18:43
Pezinok 18:49
Bratislava-Rača 19:02
Bratislava predmestie 19:08
Bratislava-Nové Mesto 19:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).