Os 3827 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 18:02
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 18:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 16:39
Galanta 17:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 16:39
Bratislava predmestie 16:43
Bratislava-Rača 16:49
Pezinok 17:01
Šenkvice 17:08
Cífer 17:18
Trnava 17:28
Trnava 17:28
Sereď 17:43
Gáň 17:49
Galanta 17:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).