Os 3826 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 17:09
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 17:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 16:39
Bratislava-Nové Mesto 18:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 16:39
Gáň 16:45
Sereď 16:51
Trnava 17:05
Trnava 17:25
Trnava nákladná stanica 17:26
Cífer 17:33
Šenkvice 17:43
Pezinok 17:49
Bratislava-Rača 18:02
Bratislava predmestie 18:08
Bratislava-Nové Mesto 18:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).