Os 3825 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 16:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 16:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 15:39
Galanta 16:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 15:39
Bratislava predmestie 15:43
Bratislava-Rača 15:49
Pezinok 16:02
Šenkvice 16:08
Cífer 16:17
Trnava 16:28
Trnava 16:28
Sereď 16:43
Gáň 16:49
Galanta 16:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).