Os 3824 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 17:11
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 17:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 15:35
Bratislava-Nové Mesto 17:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 15:35
Gáň 15:41
Sereď 15:47
Trnava 16:02
Trnava nákladná stanica 16:26
Cífer 16:33
Šenkvice 16:43
Pezinok 16:49
Bratislava-Rača 17:02
Bratislava predmestie 17:08
Bratislava-Nové Mesto 17:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).