Os 3823 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 15:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 14:39
Galanta 15:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 14:39
Bratislava predmestie 14:43
Bratislava-Rača 14:49
Pezinok 15:01
Šenkvice 15:08
Cífer 15:18
Trnava 15:28
Trnava 15:28
Sereď 15:43
Gáň 15:49
Galanta 15:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).