Os 3822 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 15:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 14:39
Bratislava-Nové Mesto 16:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 14:39
Gáň 14:45
Sereď 14:51
Trnava 15:05
Trnava nákladná stanica 15:27
Cífer 15:33
Šenkvice 15:43
Pezinok 15:49
Bratislava-Rača 16:02
Bratislava predmestie 16:08
Bratislava-Nové Mesto 16:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).