Os 3822 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 15:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 15:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 14:39
Bratislava-Nové Mesto 16:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 14:39
Galanta 14:39
Gáň 14:45
Sereď 14:51
Trnava 15:05
Trnava 15:25
Trnava nákladná stanica 15:27
Cífer 15:33
Šenkvice 15:53
Pezinok 15:59
Bratislava-Rača 16:11
Bratislava predmestie 16:18
Bratislava-Nové Mesto 16:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).