Os 3820 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 15:13
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 15:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 13:35
Bratislava-Nové Mesto 15:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 13:35
Gáň 13:41
Sereď 13:47
Trnava 14:02
Trnava nákladná stanica 14:26
Cífer 14:33
Šenkvice 14:43
Pezinok 14:49
Bratislava-Rača 15:02
Bratislava predmestie 15:08
Bratislava-Nové Mesto 15:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).