Os 3819 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 13:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 12:39
Galanta 13:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 12:39
Bratislava predmestie 12:43
Bratislava-Rača 12:49
Pezinok 13:01
Šenkvice 13:08
Cífer 13:18
Trnava 13:28
Trnava 13:28
Sereď 13:43
Gáň 13:49
Galanta 13:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).