Os 3817 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 12:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 11:36
Galanta 12:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 11:36
Bratislava predmestie 11:40
Bratislava-Rača 11:46
Pezinok 11:55
Šenkvice 12:01
Cífer 12:11
Trnava 12:28
Trnava 12:28
Sereď 12:43
Gáň 12:49
Galanta 12:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).