Os 3816 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 12:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 12:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 11:35
Bratislava-Nové Mesto 13:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 11:35
Gáň 11:41
Sereď 11:47
Trnava 12:02
Cífer 12:33
Šenkvice 12:43
Pezinok 12:49
Bratislava-Rača 13:02
Bratislava predmestie 13:08
Bratislava-Nové Mesto 13:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).