Os 3815 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 11:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 10:39
Galanta 11:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Nové Mesto 10:39
Bratislava predmestie 10:43
Bratislava-Rača 10:49
Pezinok 11:01
Šenkvice 11:08
Cífer 11:18
Trnava 11:28
Križovany nad Dudváhom 11:35
Sereď 11:43
Gáň 11:49
Galanta 11:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).