Os 3809 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Galanta
Vlak prišiel do stanice o 08:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 08:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Petržalka 07:23
Galanta 08:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka 07:23
Bratislava-Nové Mesto 07:39
Bratislava predmestie 07:43
Bratislava-Rača 07:49
Pezinok 08:01
Šenkvice 08:08
Cífer 08:18
Trnava 08:28
Trnava 08:28
Križovany nad Dudváhom 08:35
Sereď 08:43
Gáň 08:49
Galanta 08:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).