Os 3808 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 09:14
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 09:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 07:35
Bratislava-Nové Mesto 09:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 07:35
Gáň 07:41
Sereď 07:47
Trnava 08:02
Trnava nákladná stanica 08:26
Cífer 08:33
Šenkvice 08:43
Pezinok 08:49
Bratislava-Rača 09:02
Bratislava predmestie 09:08
Bratislava-Nové Mesto 09:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).