Os 3806 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 07:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 07:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 06:52
Bratislava-Nové Mesto 08:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 06:52
Gáň 06:58
Sereď 07:07
Trnava 07:22
Trnava nákladná stanica 07:31
Cífer 07:38
Šenkvice 07:48
Pezinok 07:54
Bratislava-Rača 08:07
Bratislava predmestie 08:13
Bratislava-Nové Mesto 08:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).