Os 3804 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 07:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 05:52
Bratislava-Nové Mesto 07:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 05:52
Gáň 05:58
Sereď 06:04
Trnava 06:19
Trnava nákladná stanica 06:26
Cífer 06:32
Cífer 06:33
Šenkvice 06:43
Pezinok 06:49
Bratislava-Rača 07:02
Bratislava predmestie 07:08
Bratislava-Nové Mesto 07:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).