Os 3482 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 15:32
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.04.2021 o 15:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 13:46
Žilina 15:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 13:46
Liptovská Teplá 14:01
Ružomberok 14:10
Ľubochňa 14:24
Kraľovany 14:47
Turany 14:58
Vrútky nákladná stanica 15:05
Vrútky 15:09
Varín 15:23
Žilina 15:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).