Os 3482 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak odišiel zo stanice o 13:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 13:50
Žilina 15:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 13:50
Liptovská Teplá 14:05
Ružomberok 14:14
Ľubochňa 14:29
Kraľovany 14:37
Turany 14:56
Vrútky nákladná stanica 15:04
Vrútky 15:08
Varín 15:20
Žilina 15:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).