Os 3480 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 08:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 08:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Margecany 03:48
Žilina 08:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Margecany 03:48
Krompachy 03:59
Spišské Vlachy 04:04
Markušovce 04:20
Spišská Nová Ves 04:40
Vydrník 04:56
Poprad-Tatry 05:29
Svit 05:37
Východná 06:06
Kráľova Lehota 06:14
Liptovský Hrádok 06:20
Liptovský Mikuláš 06:32
Výhybňa Paludza 06:38
Liptovská Teplá 06:48
Ružomberok 06:57
Ľubochňa 07:12
Kraľovany 07:29
Turany 07:48
Vrútky nákladná stanica 07:55
Vrútky 07:59
Varín 08:11
Žilina 08:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).