Os 3450 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ružomberok
Vlak prišiel do stanice o 21:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.02.2021 o 21:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 20:10
Ružomberok 21:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 20:10
Svit 20:18
Východná 20:45
Kráľova Lehota 20:53
Liptovský Hrádok 20:59
Liptovský Mikuláš 21:11
Liptovský Mikuláš 21:11
Liptovská Teplá 21:26
Ružomberok 21:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).