Os 3450 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Ružomberok
Vlak prišiel do stanice o 21:39
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 21:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 20:00
Ružomberok 21:34

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 20:00
Svit 20:08
Východná 20:38
Kráľova Lehota 20:46
Liptovský Hrádok 20:52
Liptovský Mikuláš 21:11
Liptovský Mikuláš 21:11
Liptovská Teplá 21:27
Ružomberok 21:34

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).