Os 3446 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 16:04
Meškanie 24 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 16:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 13:29
Vrútky 15:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 13:29
Svit 13:37
Východná 14:04
Kráľova Lehota 14:12
Liptovský Hrádok 14:18
Liptovský Mikuláš 14:31
Liptovská Teplá 14:47
Ružomberok 14:56
Ľubochňa 15:11
Kraľovany 15:19
Turany 15:30
Vrútky nákladná stanica 15:37
Vrútky 15:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).