Os 3441 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 05:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrútky 03:58
Liptovský Mikuláš 05:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 03:58
Vrútky nákladná stanica 04:01
Turany 04:08
Kraľovany 04:20
Ľubochňa 04:28
Ružomberok 04:44
Liptovská Teplá 04:52
Liptovský Mikuláš 05:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).