Os 3440 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 04:58
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 03:45
Vrútky 04:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 03:45
Liptovská Teplá 03:59
Ružomberok 04:08
Ľubochňa 04:24
Kraľovany 04:31
Turany 04:42
Vrútky nákladná stanica 04:49
Vrútky 04:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).