Os 3440 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 04:48
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.02.2021 o 04:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 03:42
Vrútky 04:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 03:42
Výhybňa Paludza 03:46
Liptovská Teplá 03:56
Ružomberok 04:04
Ľubochňa 04:19
Kraľovany 04:27
Kraľovany 04:28
Turany 04:39
Vrútky nákladná stanica 04:46
Vrútky 04:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).