Os 3437 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 23:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 23:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 21:57
Liptovský Mikuláš 23:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 21:57
Varín 22:05
Vrútky 22:18
Vrútky nákladná stanica 22:21
Turany 22:29
Kraľovany 22:41
Ľubochňa 22:48
Ružomberok 23:06
Liptovská Teplá 23:17
Liptovský Mikuláš 23:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).