Os 3432 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 21:49
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.11.2020 o 21:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Poprad-Tatry 18:50
Žilina 21:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Poprad-Tatry 18:50
Svit 18:58
Východná 19:26
Kráľova Lehota 19:34
Liptovský Hrádok 19:41
Liptovský Mikuláš 19:56
Liptovská Teplá 20:11
Ružomberok 20:20
Ľubochňa 20:35
Kraľovany 20:51
Turany 21:01
Vrútky nákladná stanica 21:09
Vrútky 21:13
Varín 21:25
Žilina 21:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).