Os 3431 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 20:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.02.2021 o 20:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 18:26
Liptovský Mikuláš 20:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:26
Varín 18:37
Vrútky 18:52
Vrútky nákladná stanica 18:55
Turany 19:03
Kraľovany 19:25
Ľubochňa 19:33
Ružomberok 19:49
Liptovská Teplá 19:57
Liptovský Mikuláš 20:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).