Os 3431 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovský Mikuláš
Vlak prišiel do stanice o 20:09
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2020 o 20:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 18:34
Liptovský Mikuláš 20:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 18:34
Varín 18:42
Vrútky 18:55
Turany 19:12
Kraľovany 19:23
Ľubochňa 19:30
Ružomberok 19:46
Liptovská Teplá 19:54
Výhybňa Paludza 20:04
Liptovský Mikuláš 20:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).